SMALL

Problemy w pracy?

Reprezentujemy pracowników budowlanych i restauracji, kasjerów, przedstawicieli handlowych, pracowników służby zdrowia oraz asystentów administracji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

24.03.23
V&As LaDonna Lusher i Lloyd R. Ambinder wspomniani w artykule Law360 dotyczącym pozwu przeciwko Bed Bath & Beyond w imieniu byłego pracownika za naruszenie ustaw WARN
Były menedżer Michael Palmeri pozwał firmę Harmon Stores Inc. i jej spółkę dominującą za naruszenia federalnej ustawy Worker Adjustment and Retraining Notification Act oraz New Jersey WARN Act, prosząc o reprezentowanie wszystkich pracowników, którzy stracili pracę w wyniku niedawnych zamknięć sklepów i rzekomo nie otrzymali prawnie pisemne wypowiedzenie z 60-dn więcej»

KONTAKT


O Nas

Naszą misją jest pomoc pracownikom, którzy byli niedopłacani lub źle traktowani przez swoich pracodawców, lub którzy byli ofiarami bezprawnej dyskryminacji lub molestowania w miejscu pracy.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma koncentruje się na promowaniu i ochronie praw pracowniczych.

Od dwóch dekad jesteśmy zaangażowani w osiąganie jak najlepszych wyników dla naszych klientów. Z powodzeniem prowadziliśmy postępowania sądowe w wielu sprawach dotyczących milionów dolarów oraz w licznych sprawach dotyczących kwestii pierwszego wrażenia.

Wygraliśmy wiele przełomowych orzeczeń w sądach federalnych i stanowych na poziomie apelacyjnym, w tym w sądzie najwyższym stanu Nowy Jork – New York Court of Appeals. Wygraliśmy również wiele spraw. Nasze zaangażowanie w skuteczną i wydajną reprezentację oraz stawianie potrzeb naszych klientów na pierwszym miejscu to klucz do naszego sukcesu.

Zajmujemy się następującymi problemami w pracy:

Właśnie dlatego Virginia & Ambinder LLP jest miejscem,
w którym poszkodowany pracownik wygrywa.

Bezpłatna konsultacja! Mówimy po polsku!
Tel.: / Text: 347-450-3205 - Proś Marię